Tekstil ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışıyoruz.

01 KABİLİYETLERİMİZ

Bulunduğumuz bölgede ve ülke genelinde okullara ve büyük firmalara özel şapka, tişört, sweat, yelek ve pantolon başta olmak üzere birçok ürünün imalatını yapıyoruz. Ürünlerimiz fason imalat tarzında olmayıp; iplik, kumaş, kalıp, dikiş, ütüleme ve paketleme dahil olmak üzere bütün üretim aşamaları, firmamızca yapılarak müşterilerimize sunulacak şekilde planlanarak yapılmaktadır.

Örme Lastik Üretimi

ÖRME LASTİK ÜRETİMİ

Farklı tel ve uzunluklarda örme lastik satışı gerçekleştirmekteyiz. Örme lastikler tamamen kendi imalatımızdır…

Boyalı Örme Kumaş.

ÖRME KUMAŞ SATIŞI

Süprem, lagost, pike, kesik elyaf, formalık gibi iki veya üç iplikli kumaşlarla sipariş miktarına göre istenilen özel renkler…

İmal Ederiz.

İŞ KIYAFETLERİ

Rahat hareket kabiliyetlerine sahip, kaliteli ve dayanıklı, iç yapısı oldukça yumuşak iş kıyafetleri satışı gerçekleştirmekteyiz…

02 BAZI ÜRÜNLERİMİZ

Ürünlerimiz hemen hemen her uygulama alanında etkili performans göstermektedir. Değişken hava koşullarına, terlemeye, ürün çekmelerine, esnemelerine ve bozulmalarına karşı en yüksek seviyelerde performans sağladığını görebilirsiniz. Ürünlerimiz nerede kullanılırsa kullanılsın, en yüksek performans standartlarını korumak için tasarlanmıştır.

03 ÇÖZÜMLERİMİZ

Müşterilerimize örme ve dokuma kumaşlar, tekstil malzemeleri ve iş kıyafetleri konusunda tam bir çözüm sunuyoruz. Firma ve kurumlara özel ürünler, üretim yapacak tekstil firmalarına tekstil ürünleri ve endüstriyel uygulamalar da dahil olmak üzere çeşitli pazarlar için yüksek teknoloji ürünler üretmekteyiz.